به گزارش حوزه ادبیات  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی «حکایت‌های دلنشین از پیامبر (ص)»، ویژه کودکان و نوجوانان و با همکاری شبکه کودک، مرکز رسانه‌ای شیرازه و انتشارات جمال برگزار می‌شود.
کتاب «حکایت‌های دلنشین از پیامبر (ص)» نوشته حجت‌الاسلام و المسلمین غلامرضا حیدری ابهری است که پیش از این در پنج جلد منتشر شده بود؛ اما در چاپ جدید آن، در دو مجلد وارد بازار نشر شده است و این مسابقه، با محوریت جلد اول این کتاب برگزار خواهد شد.
این کتاب دارای ویژگی‌های مهمی است که می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:۱. در کنار هر حکایت، بخشی به نام «بیشتر بخوان، بهتر بدان» وجود دارد که مطالب خواندنی و جالبی در آن آمده است.۲. در بازنویسی حکایات، نویسنده تلاش کرده تا بیشتر، جنبه‌های اخلاقی و تربیتی آن‌ها را به خواننده نشان دهد.۳. نویسنده حکایات این مجموعه را از کتاب «حکایت‌نامه موضوعی پیامبر» گزینش کرده است که جامع‌ترین مجموعه مربوط به حکایات زندگی رسول خدا (ص) است.۴. سند تاریخی هر حکایت در کنار آن نوشته شده است.
مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی «حکایت‌های دلنشین از پیامبر (ص)» تا پایان آبان‌ماه ۹۹ برگزار می‌شود و به قید قرعه، ۱۰۰ میلیون ریال به برگزیدگان اهدا خواهد شد.علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه می‌توانند برای تهیه نسخه فیزیکی کتاب به سایت کتابیکا و کتابفروشی‌های سراسر کشور مراجعه یا عدد ۴ را به سامانه ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۰۰۰ پیامک کنند.
همچنین نسخه الکترونیکی این کتاب در برنامک روبیکا، در بخش کتابیکا در دسترس است.
انتهای پیام/ 

بازدیدها: 0

نوترینو و دیجی کالا