فال روزانه جمعه 7 آبان ماه 1400

تصویر

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین فروردین ماه

امروز دنبال کردن ایده هایتان واقعاً برایتان مشکل ساز خواهد بود، چراکه دیگران ممکن است حرفی بهتان بزنند که از گفتن آن هدفی کاملاً متفاوت داشته باشند. اگر به آنها اجازه بدهید که نظرشان را تغییر دهند راحت تر می توانید با هم کنار بیایید، اما اگر بخواهید آنها را مجبور کنید که بر سر عقیده خود بمانند ناامید خواهید شد. قبل از اینکه برای فعالیتهای بلند مدت خود برنامه ریزی کنید تا فردا صبر کنید.

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز ماه در هفتمین خانه تان یعنی خانه دوستی ها قرار دارد و می تواند رابطه دوستانه زندگی تان را کامل تر کند. دوستانتان هم اکنون می خواهند رابطه صمیمی تری با شما برقرار کنند، اما وقتی شما با آنها مخالف باشید نمی توانید عقیده خود را به روشنی بیان کنید. پس حواس خود را جمع کنید، برای اینکه یک قضاوت نادرست می تواند یک رابطه عاشقانه را خراب کند.

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین خرداد ماه

امروز برای شما روز کاری سخت و طاقت فرسایی است، اما اگر به اندازه کافی کار کنید نتیجه اش را هم خواهید دید. کلید واقعی برای رسیدن به موفقیت این است که در مورد اتفاقاتی که افتاده است با کسی حرف نزنید. اما خیلی به خودتان سخت نگیرید، وگرنه از برنامه هایتان نتیجه معکوس خواهید گرفت. امروز مداومت داشتن در کار موثرتر از فوران کردن انرژی های خلاقانه است.

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین تیر ماه

امروز ماه در پنجمین خانه تان یعنی خانه خلاقیت قرار می گیرد و شما وسوسه می شوید کاری را انجام دهید که ذات واقعی تان را به نمایش بگذارد. این سخن به این معنی نیست که به خودتان سختی می دهید تا کاری را با شیوه ای متفاوت از روشهای خسته کنده کاریتان انجام دهید؛ بلکه بدین معنی است که وقت کافی اختصاص می دهید تا چیزی خلق کنید که واقعاً برایتان مهم باشد. این کار شاید مهم ترین تلاشتان باشد، چراکه با این کار می توانید با رفتار ژرف خود بر دیگران هم تاثیر بگذارید.

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین مرداد ماه

ماه جدید برج عقرب برای شما نتایج خوبی به همراه ندارد، چرا که شما نمی توانید عقل و دل خود را به یک مسیر یکسان هدایت کنید. کدام برنده خواهند شد؟! فرقی نمی کند. هر کدام که باشد باز شما چیزی را از دست داده اید. پس به جای اینکه بین منطق و احساسات یکی را برگزینید، موقعیتی را پیدا کنید که بتوانید به هر دو جنبه توجه کنید و در عین حال که انسان منطقی ای هستید، به احساساتتان نیز اجازه ظهور بدهید.

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین شهریور ماه

خیلی عجیب است که ماه جدید برج عقرب در سومین خانه تان یعنی خانه ارتباطات قرار می گیرد و میزان تعاملات و همکاری های شما را با افراد دیگر ارزیابی می کند. امروز شما نمی توانید به راحتی قولهایی که به افراد دیگر داده اید و حرفهایی که آنها قبلا بهتان گفته اند را به یاد بیاورید، چراکه بهرام یعنی سیاره بخت شما به سمت اورانوس وحشی کشیده می شود. همین حالا به خودتان تکانی بدهید، برای اینکه فردا انرژی تان تحلیل می رود.

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین مهر ماه

ماه در دومین خانه تان یعنی خانه مسائل مالی برایتان استرس به همراه دارد، امروز اگر مجبور شوید مشکلات مالی تان را رفع کنید به اندازه قبل به خودتان اطمینان نخواهید داشت. اجازه ندهید این عدم اطمینان باعث ایجاد ترس در وجودتان شود. اگر توانستید فقط یک قدم بردارید، این اتفاق بدی نیست. دست برداشتن از مقاومت و پافشاری بدین معنی نیست که ناراحتی تان را انکار کنید، بلکه باید با ایجاد کردن نگرشهای مثبت در خود با آنها روبرو بشوید.

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین آبان ماه

شما فکر می کنید کارهایی که دیگر بهشان فکر هم نمی کردید را هم می توانید دوباره انجام دهید، اما این خط فکری ممکن است برایتان مشکل ساز باشد. داشتن دید مثبت خصوصیت خیلی خوبی است، اما امروز شناختن مرزها و محدودیتهایتان شما را از ناامیدی فردا نجات می دهد.

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین آذر ماه

شما دنیایی برای خود مجسم کرده اید که در این جهان از عهده انجام دادن هر کاری برمی آیید، اما ممکن است فرصت برقرار کردن ارتباطی عمیق و دوستانه با یک نفر را از دست بدهید. پنهان کردن ضعف ها و سستی ها لزوما باعث نابود شدن آنها نمی شوند! خودتان را مجبور کنید که احساساتتان را فاش کرده تا بتوانید به راحتی با دیگران تبادل نظر کنید. هیچ کس ازتان انتظار ندارد همیشه یک ابرقهرمان باشید!!

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین دی ماه

امروز دوستان و همکارانتان نظریات خیلی خاصی عرضه می کنند و شما در عین حال که اطلاعات گذشته خود را کامل تر می کنید، دلتان نمی خواهد دست از تنبلی بردارید. شما راه و روش خود را تثبیت کرده اید و نمی خواهید به منظور پیدا کردن دیدگاه های متفاوت فکر خود را تغییر دهید. بادقت به حرفهایی که دیگران می زنند گوش دهید، اما بعد دست به کار شده و هر کاری به نظرتان بهتر بود را انجام دهید.

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین بهمن ماه

با وجود مشکلاتی که در محل کارتان احساس می کنید روز خوبی را برایتان پیش بینی نمی کنیم، اما آنها به آن اندازه که شما فکر می کنید بد نیستند. اگر فقط یک بار احساسات خود را مطرح کنید، آن موقع موقعیت مناسبی برای به وقوع پیوستن اتفاقات خاص به وجود خواهد آمد. وقتی که منطق را پیشه خود سازید، صداقت داشتن بهتان کمک می کند مسیر پیش رویتان را هموار کنید.

فال روزانه در روز 7 آبان 1400 برای متولدین اسفند ماه

امروز شما دقیقاً می دانید که چه می خواهید و هیچ کس نیز قصد ندارد جلوی شما را بگیرد. اما ممکن است با دست کم گرفتن خودتان لذت رسیدن به اهدافتان را از دست بدهید. همچنین شما مسئولیتهای خیلی زیادی پیش رویتان دارید که مجبورید بهشان رسیدگی کنید. هرچقدر سریعتر به این کارها برسید، زودتر می توانید به کارهای مورد علاقه تان بپردازید.

بازدیدها: 0

نوترینو و دیجی کالا